IMG-LOGO

200B ZYNGA CHİP

300₺

Oyundaki karşılığı 200.000.000.000$ Zynga Poker Chip satın alın. Zynga Poker Chiplerinizi 7/24 canligame'den satın alabilirsiniz. Dünyanın önde gelen Zynga Poker Chip satış merkeziyiz. Hızlı,güvenilir ve ucuz zynga texas holdem poker chiplerini güvenle satın alabilirsiniz. zynga texas holdem poker chip , ucuz chip, güvenilir chip,chip satın al,facebook poker chip

Ad Soyad
Facebook
Şifre
Telefon

Oyundaki karşılığı 200.000.000.000$ Zynga Poker Chip satın alın. Zynga Poker Chiplerinizi 7/24 canligame'den satın alabilirsiniz. Dünyanın önde gelen Zynga Poker Chip satış merkeziyiz. Hızlı,güvenilir ve ucuz zynga texas holdem poker chiplerini güvenle satın alabilirsiniz.

Zynga Poker Chiplerinizi 7/24 canligame'den satın alabilirsiniz. Dünyanın önde gelen Zynga Poker Chip satış merkeziyiz. Hızlı,güvenilir ve ucuz zynga texas holdem poker chiplerini güvenle satın alabilirsiniz.

Uygun chip satın almak aynı zamanda güvenilir olmasını istiyorsanız canligame sitesine hoşgeldiniz. Chip satın alma işlemlerini kolayca bir kaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri girerek bilmediğiniz konularda bilgilendirilebileceğiniz canlı desteğimize başvurarak öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veriyor sizlerin hiçbir mağduriyet yaşamadan satın aldığınız zynga poker chiplerle oyun zevkinizin tadını çıkarmak için size kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz.

İlk siparişinizde hesabınızda 200 milyon $ (200.000.000$) olması halinda transferleriniz başlamaktadır. sürekli müşterilerimizin hesabında minumum 2 milyar$ (2B) olması gerekmektedir. Aktarımlarımız Manuel yapıldığı için Yoğunluğa göre değişmektedir. çalışma saatleri içerisinde 30 dk ile 2 saat arasında değişmektedir.

Oyunda her zaman için Ban yemeniz söz konusudur. banların yoğun ve sık olduğu dönemlerde Aktarımlarımız kapalidir. Siparişleriniz teslim edilkten 15dk içerisinde Ekranlariniza gelecek Cezayı kabul et butonunu tiklamadan ban yediğinizi bildirmeniz durumunda her siparişiniz 1 Kere garanti altındadır. Sizleri uymanız gereken Kurallar hakında bilgilendirmek isteriz. Öncelikle Bir İP adresinden 1 hesap oynamanız 2. bir hesap girmemelisiniz .Bir sonraki kuralımız Hesabınızda herzaman Sipariş vereceğiniz Chipmiktarının 1/10 u hesabınızda bırakmanız yani sürekli 100B sipariş veren bir müşterisi iseniz 10B birakmalisiniz sürekli 500B müşterisi iseniz 50B birakmalisiniz. Bir diğer kuralımız Kimseden Yardım almayın ve Kimseye yardım etmeyin. bu işi profesyonellere bırakın

CHİP FİYATLARI