DUYURU: Transferlerimiz GERÇEK OYUN oynayarak yapılır. Özel olarak hazırlanmış KISITSIZ HESAPLAR VAR.

Comments

News
Birsen sök
4 ay önce

Süper

Gökhan
4 ay önce

Tek kelime ile superr

Hakkı
4 ay önce

Siparis vermeyi bilmiyordum yardimci oldular hic zor deilmiss

Gül
4 ay önce

Yillardir aliyorum hiç sikinti cikmadi

Sercan
4 ay önce

Hic bekleme yasamadan aldim tskler


All Comments
Zynga Zynga

Zynga

Zynga chip piyasasında 2009dan beri satış ve tedarikçi olarak bulunuyoruz. Sizlere en uygun fiyatı ve en hızlı aktarımı sağlamak için 10:00-02:00 arasında siparişlerinizi aktarıyoruz. ...
Devamını Okuİletişim

CanliGame.Com Uygun Zynga Chip Satışı

Zynga  hesabınızda chipinizmi bitti telaşa kapılmayın en ucuz fiyata en hızlı ve güvenilir  chip satışı CanliGame.Com sitesindesindesiniz. Tek yapmanız gereken paketler bölümünden size uygun istediğiniz bir paketi şeçip satınal butonunu tıklayarak gelen ekrandan sizden istenen facebook zynga  hesabınıza ait giriş bilgilerini ve size bir problem olduğu taktirde ulaşabileceğimiz telefon numaranızı yazdıktan sonra devam butonunu kullanarak yönlendirilen ödeme sayfasından ödeme işleminizi tamamlamaktır. Ödeme işleminiz yazılımlar tarafından periyodik zaman aralıkları ile incelenmektedir ödemeniz onaylandığında sistem otomatik devreye girer ve vermiş olduğunuz giriş bilgileri ile hesabınıza bağlanır bir sorun oluşmadığı taktirde transfer işleminiz anında başlar ve tarafınıza vermiş olduğunuz telefon numarasına transfer işleminiz hakkında kısa mesaj SMS olarak bildirim gönderir. Sipariş vermeden önce stok durumunu mutlaka sorun. Stok olmadığında veya anlık olarak stok bitmesinden dolayı iade yapılmaz. Aktarımlarınız stokta ürün olduğunda kısa sürede yapılıp teslim edilir.Aktarım sonrası ban, doh veya ceza alan hesaplarınızın kaybını karşılayamıyoruz. Sipariş veren müşteriler bu riski kabul etmiş sayılır.

Dolayısıyla bu sistem üzerinde 10:00-02:00 arasında hiç bir temsilci ile konuşmanıza gerek kalmaksızın alışveriş yapıp işlemlerinizi otomatik olarak tamamlattırabilirsiniz. Tüm sistem otomatik işlemesine rağmen siz müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli olduğundan sizleri gece gündüz vardiyalar şeklinde online destek vermek için daima hazır beklemekteyiz. Zynga Chip satın almak için hesabınızda mutlaka chip bulunmalıdır. Hesabında çip bulunmayan müşterilerimize aktarım yapamıyoruz. Aktarımlar otobot ile yapılmaktadır.