IMG-LOGO
Türkiye'nin En Güvenilir Zynga Chip Satış Portalıyız. (Zynga Chip satın al , Zynga Chip, Uygun Chip, Ucuz Chip ,Zynga Texas holdem poker Chip.)

Zynga Chip Kampanyamız Başlamıştır. Zynga Chip Aktarımları Hesabında En Az 400.000.000 $(400 Milyon $) Chip Bulunduran Hesaplara Yapılabilmektedir. En az Sipariş 100B (100milyar dır.)

Türkiye'nin Güvenilir Oyun Marketi

Facebook hesapları

Mobil onaylı, resimli ve onaylı en az 1 aylık facebook hesapları satışa açılmıştır. Hesaplar yurt dışı telefonları ile onaylanmış olup, satın alan kişi tarafından mail adresi eklenebilir. Kitlenme oranı yüzde 1 gibi çok düşük bir ihtimaldir. Her hesap için ayrı ip adresi kullanılması halinde nerdeyse yüzde yüz kapanmamaz. Facebook hesaplarını satın almak için üyeliğe gerek yoktur. Kredi kartı veya banka havalesi yoluyla satın alabilirsiniz. Satın almadan önce sorarsanız stok hakkında bilgi almalısınız. Özellikle toplu siparişleriniz için bu konuya dikkat etmelisiniz. Facebook hesapları için ödeme yaptıgınız an, dosyadan sıra ile teslim edilmektedir. Bu sebep ile cinsiyet tercihi, isim tercihi, yaş tercihi gibi imkanlar yoktur. Sırada hangi fb hesabı var ise onu almak zorundasınız. Mevcutta bulunan bu facebook hesapları daha önce hiç bir oyuna girmemiştir. Özellikle zynga için satın almak isteyen müşterilerimiz bunu bilmeliler. Lütfen bu bilgilere dikkat ederek sipariş veriniz.