Hakkimizda

logo

Biz Kimiz ?
2012 yılında adanachip.com olarak hizmet vermeye başladık.2014 yılında canligame.com olarak hizmet vermeye devam ettik.1000 üzerinde kayıtlı müşterimiz bulunmaktadır.Facebook texas holdem poker chipleri başta olmak üzere bir çok online oynanan oyun ürünlerinin tedariğini sağlamaktayız.
Amacımız;
Uygun fiyat, hızlı teslimat ve hizmet kalitesiyle sektörümüzde fark yaratmak ve en önemlisi güven  duyulan bir firma olmaktır.
GÜVEN KONUSU
Bu konuda 2 adet maddeyi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.Bu maddeler sadece bize değil tüm internet satıcıları hakkında güven sağlamanız açısından yardımcı olacaktır.
1. Madde: Satış yapan firma yada şahısın internet üzerindeki çalışmaları...
Google üzerindeki çalışmamız;
a. Facebook sayfalarımız.Linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.>>> Adana Chip Satışı - CANLI GAME 
b. Sonteklif.com Online alış veriş sitesindeki sanal mağazamız.Satış sonrası müşteri yorumlarını linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.>>> Sonteklif Müşteri Yorumları
2. Madde:Bu firma yada şahıstan ilkkez ürün satın alacaksanız ve sürekli olarak alış veriş yapmayı planlıyorsanız öncelikle fiyatı en düşük ürünleri satın alarak yaşanabilecek her hangi bir sıkıntıda zararınızı en alt seviyede tutmanızı sağlayabilirsiniz.